forum ipar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum ipar

eğlence ve bilgi merkezi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gurbetçilerin Milli Maç Hakkı Yeniyor.

YazarMesaj
_MELİKE_
admin
admin
_MELİKE_

Kadın
İş/Hobiler : -Polat ALEMDAR-Necati ŞAŞMAZ-Kurtlar Vadisi
Lakap : Melayke...

Gurbetçilerin Milli Maç Hakkı Yeniyor. Empty
MesajKonu: Gurbetçilerin Milli Maç Hakkı Yeniyor.   Gurbetçilerin Milli Maç Hakkı Yeniyor. Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 5:25 am

Bir Gurbetçi Arkadaşımız Almanyadan bize sitem dolu yazdı ve bunu Yetkililerin gözüne sokmak istiyoruz.
Çok kısa ve öz yazılan aşağıda. Millitakim.com hakkınızı arıyor taraftarın sesi çıkmaya devam ediyor bizi susturamadınız susmayacağız hep gurbetçinin yanında olacağız.
Gurbetçilerin Milli Maç Hakkı Yeniyor. 2857
Bu Resim Almanya Bakında Utanın bizim Sevgimizin tek adresi Milli Takım dan nasıl mahrum edersiniz.
Ben bir türk evladıyım.
Anam Babam Türk
Almanya da ülkeme döviz kazandırmak için delice çalışıyorum.
Tek eğlencem ise ne fener maçı ne cimbom
Tek eglencem Milli Maçlar
Onuda bizlere haram eden yetkililer
Ne zaman duyacaksınız feryadımızı
Biz vatan evladı degilmiyiz.
Yazık çok yazık
Beni Ülkemden soğutmaya çalışan siyasi iktidar ve onun federasyonundan nefret ediyorum
Salih Türkcan ESSEn Almanya Gurbetçiler Adına
Millitakim.com sitesi olarak Türk Futbol Federasyonuna sesleniyoruz. Sizin göreviniz nedir. Asli göreviniz nedir. Halka ve spora hizmet değilmi. Yoksa orda oturup nasılsa bir şey olmaz deyip geçmek mi. Madem bir şey beceremiyorsunuz bırakın Millitakim.com olarak biz bu işi internetten yayınlayarak halledelim. Sizden isteğimiz bu yazıyı kopyalayıp umrunda olmasalar bile tff@tff.org.tr adresine ve bimer@basbakanlik.gov.tr utanın diye yollayın
http://www.kurtlarvadisi.com

Gurbetçilerin Milli Maç Hakkı Yeniyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-