forum ipar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum ipar

eğlence ve bilgi merkezi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Supernatural Tanıtım

2 posters
YazarMesaj
Durarara!!
Yönetici
Yönetici
Durarara!!

Erkek

Supernatural Tanıtım Empty
MesajKonu: Supernatural Tanıtım   Supernatural Tanıtım Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 9:16 am

Günümüz mistik, normal dışı olayları konu alan diziler arasına giren Supernatural.Amerika'da ilk sezonu sona eren Supernatural temel olarak Doğaüstü vakalar, avlanma ( doğaüstü yaratıkları avlama tabii ) gibi konuları ele alıyor. dizide iki ana karakter var tanıdığımız Jared Padalecki ve Jensen Ackles. Hikaye 22 yıl öncesinden başlıyor Sam (Jared Padalecki) henüz 6. aylık, abi Dean ise (Jensen Ackles) henüz 4 yada 5 yaşlarında iken annelerinin Sam'in odasında esrarengiz bir iblis tarafından nasıl öldürüldüğüne tanıklık ediyoruz. Bu olaydan 22 yıl sonrasına gidiyoruz ve yaşadığı acı kayıptan sonra babaları ile birlikte annelerini öldüren iblis'i bulmaya çalışırken önlerine çıkan diğer doğa üstü olayları çözmelerine tanıklık ediyoruz. Temel olarak basit bir konu olarak görülebilse de aslında sezon finaline kadar takip edildiğinde senaryonun hiçte baside indirgenmeyecek kadar fazla şey barındırdığını görebiliyoruz.

Bu türdeki dizilerde olduğu gibi sabit bir konuya bağımlı kalmıyoruz izlerken, her bölüm yeni bir olay gerçeklerşirken asıl senaryodan kopmadan da ilerletiyorlar diziyi ki buda her bölümde birbirinden ilginç olaylara tanıklık etmemizi sağlıyor. Supernatural'in karakterlerinden bahsetmek gerekirse Abi Dean hep babasının izinden gitmiş yaratık avlama konusunda çok istekli serseri ruhlu bir genç adam iken, kardeşi Sam ise yaşadığı onca şeyden sonra normal bir hayatın peşinde koşan ve okumayı seçen bir delikanlı olarak ortaya çıkıyor ama Babalarının esrarengiz bir biçimde ortadan kaybolmasından dolayı onu bulmak için tekrar bir araya geliyorlar. ilk sezonu ile hayli dikkat çeken Supernatural'i kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum. kaçırılmayacak bir dizi sizleri bekliyor...

(Ç)alıntıdır...
http://naruto-kun.yetkinforum.org
fAtMaNuR
Admin yardımcısı
Admin yardımcısı
fAtMaNuR

Kadın
İş/Hobiler : tom hakkında aklınıza gelebilecek her şey
Lakap : jerry,fato

Supernatural Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Supernatural Tanıtım   Supernatural Tanıtım Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 7:35 am

saol...
http://www.tokiohotel.de

Supernatural Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Supernatural-Hamster Dance