forum ipar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum ipar

eğlence ve bilgi merkezi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Sahada tanımam"

YazarMesaj
ultrAslan zeynep
Yönetici
Yönetici
ultrAslan zeynep

Kadın
İş/Hobiler : arda-cimbom-kurtlar vadisi

"Sahada tanımam" Empty
MesajKonu: "Sahada tanımam"   "Sahada tanımam" Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 4:32 am

Galatasarayımızın genç yıldızı Arda Turan ile Beşiktaş’ın tecrübeli kalecisi Rüştü Reçber, pazar günkü derbi maçı öncesi, Hürriyet Spor’un ’Efsane 11’ ödül töreninde bir araya geldi. Arda, "Rüştü Abi bilirsin seni severim. Ancak pazar günü sahada seni üzeceğiz" derken, Rüştü bu sözlere, "Sahada görüşeceğiz" diye karşılık verdi.

’Efsane 11’e seçilen en genç (21) futbolcu olan ve birçoğunu çocukken izlediği yıldızlarla birlikte ödülünü alan Arda, "Rüştü Abi ile burada yan yana olacağıma inanamazdım. O, sadece benim değil Türkiye’nin hayran olduğu bir kaleci. Pazar günü Rüştü Abi’ye karşı işimiz zor olacak. Ben de sahada Arda Turan olarak takımımın kazanması için elimden geleni yapacağım. Kusura bakma Rüştü Abi seni üzeceğiz" dedi.

Arda Turan, şöyle devam etti: "Son haftalarda iyi oynuyoruz. Beşiktaş derbisini sahamızda oynayacağımız için kazanmak zorundayız. Devre arası tatiline mutlu bir şekilde çıkmak istiyoruz. Biz zorlu maçı kazanacağımıza inanıyoruz, taraftarlarımız da bize büyük bir coşku ile destek versin.

Kazanmaya mecburuz

Sezonun ilk derbisinde F.Bahçe’yi Kadıköy’de yenmeyi çok istedik. Ancak olmadı, taraftarımızı üzdük. Beşiktaş derbisini kazanarak taraftarımıza kendimizi affettirmek istiyoruz. Beşiktaş, şampiyonluk yarışındaki en önemli rakibimiz. Bu maçın rövanşının İnönü Stadı’nda olacağını düşünürsek, pazar günü kazanmaya mecbur olduğumuz ortaya çıkar.

Rakibe saygı duyuyoruz. Beşiktaş büyük bir takım ve önemli futbolcuları var. Bu maçta her futbolcu üst düzey oynamak ister. Ben de sahada Arda Turan olarak takımımın kazanması için elimden geleni yapacağım."

Sahada abi tanımam

Galatasaray-Beşiktaş derbisi öncesinde iki ezeli rakibin yıldız oyuncuları Rüştü Reçber ile Arda Turan, Hürriyet Spor’un Ceylan Intercontinental Otel’de yapılan ’Efsane 11’ ödül töreninde bir araya geldi. Saha dışında, adeta ağabey-kardeş ilişkisine sahip olan ikiliden esprileriyle tanınan Arda, Rüştü’ye dönerek, "Abi sana saygım sonsuz. Ancak kusura bakma sahada abi tanımam" dedi.

Kaynak: Hürriyet
http://www.webaslan.com

"Sahada tanımam"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Sol kanatta daha iyiyim"